Medcezir.net

Medcezir 4. Bölüm HD

Medcezir 4. Bölüm HD

Medcezir 4. bölüm oldukça heyecanlı olaylara sahne oldu. Orkun – Yaman sürtüşmesi, Mira – Yaman ilişkisi ile Eylül – Mert ilişkisi bu bölümde de güzel anları ekrana taşıdı. Medcezir The OC dizisinin benzeri olduğu için ülkemizde pek tutulmayacağı konuşuluyordu ama 4. bölüm gösterdi ki bu kalite ile oldukça uzun soluklu bir dizi olacak.

Zengin ailelerin ortamlarını ve fakir bir gencin bu hayata dahil oluşunu anlatan bu dizi, aşk ve sırlarla şekilleniyor. Bu bölümde Yaman’ın annesinin, Hasan’ı neden bıçakladığı, Yaman’ın abisi Kenan’ın hapishaneden kaçma planları yaptığı görülüyor.  Kulüpte bir yemekte Mira’nın babası Faruk Bey’e atılan yumruk ile ortam geriliyor. Faruk’un borçluları paralarını almak için sıkıştırıyor. Bunlardan biri de Hale’nin babası. Mira çaresiz. Aile ortamı çok gergin. Mira’nın kardeşi ve annesi Faruk Bey’e isyan ediyor.

video

Eylül Mert’i kullanarak Yaman hakkında bilgiler topluyor ve Orkun’a iletiyor.  Orkun’un Mira’yı kaybetme korkusu başına iş açacak gibi. Yangından sonra Yaman’a başka bir kötülük yapabilir. Yaman  – Orkun ikilisi giderek geriliyor. Mira’nın ağladığını gören Yaman, ona ceketini verip sarılıyor. Bunu gören Orkun sinirlenerek ceketi Yaman’ın yüzüne fırlatıyor ve Mira’yı oradan uzaklaştırıyor.

Keyifle izleyeceğiniz 4. Bölüm heyecan dolu. 5. Bölüm’e bir çok soru işareti bırakarak son buluyor.

Bu arada, Medcezir dizisi nerede çekiliyor mailleri alıyoruz. Edindiğimiz bilgilere göre Medcezir dizisi Tuzla civarında lüks villalarda çekiliyor. Villaların dekorasyon sponsorları ve yerleşkesini başka  bir yazımızda ayrıca yazacağız. Keyifli seyirler.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ