Medcezir.net

Medcezir 6. Bölüm Fragmanı HD Kalite

Medcezir 6. Bölüm Fragmanı HD Kalite

Medcezir 5. bölüm Mira’nın hastahaneye kaldırılmasıyla bitmişti. Yaman’ın annesinin evine giden Mira, orada aniden bayılmış ve hastahaneye kaldırılmıştı. Mert telefonda ağzından kaçırınca Yaman sınavı ekip, hastaneye gitti ve Mira’yı gördü. Yaman sınava geç kalıyordu. 15 dakikası vardı. Ancak 6. bölüm fragmanından anlaşılıyor ki son sınavına girmemiş. Bunun üzerine Avukat, Yaman’a bağırıp çağırıyor. ” Seni şimdi kim kurtaracak ? ” diye söyleniyor.

Öte yandan Orkun, Yaman’ın üvey babası olan Hasan ile anlaşmaya çalışıyor. Anlaşılan Yaman ya da ailesine bir kötülük yapması için teklifte bulunuyor ve karşılığında para veriyor. 6. Bölümde tam olarak ne olacak hep birlikte izleyeceğiz. Bunun yanında, 5. Bölümde Yaman, abisi Kenan’ın istediği bin TL’yi telefonunu satarak ve borç alarak buluyor ve hasta bakıcıya teslim ediyor.

Ancak hasta bakıcı Kenan’a parayı almadığını iddia ederek, hastaneden kaçmasına yardımcı olmuyor. Kenan da ” Emin misin? Sen diye başka birine vermiş olmasın? ” diye sorunca, hasta bakıcı olumsuz cevap veriyor ve Kenan yeniden ceza evine yollanıyor.

video

Yaman sınava gitmeyip Mira’yı görmeye geldiği için pişman olmadığını Avukat’a söylüyor. Yeni bölüm Orkun ve Hasan’ın komploları üzerinden yaşanacak olayları kapsıyor gibi. Bunun yanında Kenan hapishaneden kaçabiliyor mu? Mira iyileşecek mi? Yaman sınava girmediği için üniversiteye burslu giremeyebilir, bunun çaresi ne olacak? Hepsi 6. Bölümde yanıtlanacak.

Medcezir 6. Bölüm Cuma günü saat 20:00 ‘da , Star TV ekranlarında olacak. Yorumlarınızı bekliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Qehreman dedi ki:

    Bu filimde cox isderem yaaa

  2. Merhaba dedi ki:

    bu bölüm çok güzel yhaaaaa xD

BİR YORUM YAZ