Medcezir.net

Kilolu Hanımlar Bikini ve Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Kilolu Hanımlar Bikini ve Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Hepimiz biliyoruz ki her birimiz Victoria Secret meleği formunda vücutlara sahip değiliz, ne yazık ki. Ancak bu bizlerin bakımsız ya da çirkin olduğu anlamına gelmez. Her zaman öncelikli olarak kendimizi sevmeli ve vücudumuzla barışık olmalıyız. Hanımların fazla kilolarından bu yaz mevsiminde de kurtulamamış olması, onların bikini ya da mayo giyemeyeceği anlamına gelmez. Pekâlâ, hem bikinimizi hem mayomuzu son derece yakıştırarak giyebiliriz. Sadece alışveriş esnasında dikkat etmemiz gereken birtakım noktalar bulunuyor.

mayo

Öncelikli olarak vücudunuzu tanımalısınız. Ayna karşısına geçerek kendinize olabildiğince dürüst davranmalı ve kusurlu noktalarınızı örtmek için bikini mi yoksa mayo mu tercih etmeniz gerektiği konusunda kesin bir karar vermelisiniz. Bu sayede alışveriş esnasında karşınıza çıkan modellerden dolayı bir kararsızlığa düşmezsiniz.

Mayolarda dar omuzlu hanımların kullanması için tek omuzlu modelleri, karın bölgesinde yağlanma ve sarkma sorunları olan hanımlar için ise göğüs altından itibaren drapesi bulunan modelleri tavsiye ederiz. Özellikle drapeleri modeller kusurlu örtmek açısından son derece başarılı olup size de kendinizi rahat hissettirecektir.

Mayo ve bikini alırken ürünün kumaş kalitesine de dikkat edilmelidir. Denizden sonra vücudunuza yapışacak ve hatlarınızı ortaya çıkararak sizi zor durumda bırakacak modellerden ziyade, içerisinde astar bulunduran kalın kumaşlı modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede yine olduğunuzdan çok daha ince görüneceksiniz ve aynı zamanda bu kumaşlar sizin vücudunuzu da bir hayli toparlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ