Medcezir.net

Aklınızı Başınızdan Alacak 5 kitap Tavsiyesi

Aklınızı Başınızdan Alacak 5 kitap Tavsiyesi

Aklınızı Başınızdan Alacak 5 kitap Tavsiyesi

maya-yanılsama

Aklınızı başınızdan alacak 5 özel kitap seçtik. Medcezir sitesi olarak zihninizde medcezir oluşturmak üzere sizin için seçtiğimiz kitaplara göz atmanızı tavsiye ederiz. Bir kitap bir arkadaştır. Hem de sessiz bir arkadaştır. Her bir kitap bir hayatı anlatır. Bu yüzden kitap tavsiyesi olarak size 5 kitap değil 5 hayat okumanızı tavsiye ediyoruz.

  1. Swami Vivekananda Maya ve Yanılsama

Bu kitapta öğrenecekleriniz zaten tüm hayatınız boyunca zihninizi yakan soruların cevapları olacaktır. Evren nedir, evren nasıl yaratılmıştır, hayatın gizemi nedir, dinlerin ortak paydası bir bilgenin ağzından öğretiliyor.

  1. Bir Yoginin Otobiyografisi Paramahansa Yogananda

Bu kitapta öğrenecekleriniz daha önce hiç duymadığınız şeyler olabilir. Hayatınız kökünden değişime tabi olabilir. Her cümlesi içilecek ve tadından doyuma ulaşılamayacak kadar güzel. Kitap elinizde uykuya dalacağınız kesin.

 

  1. Mirdad’ın Kitabı Mikhail Numayme

Bu kitabı nasıl olur da okumamışım diyeceğiniz bir kitap. Niyetimiz beyninizi yakmak ve yeniden inşa etmek. Hayata bakarken kullandığınız gözlükleri atın. Çünkü hayat sizin bildiğiniz gibi değil…

    4.Bilgeliğe Yolculuk Sri Paramahansa Yogananda

Bilgeler nasıl bilge oluyor. Hangi yollardan geçiyorlar. Bir bilge nasıl olunur. Cevapları burada…

5.Tibetin Ölüler Kitabı

Ölümden sonra neler oluyor? İnsan ölüm anında neler hissediyor? Ruh çıkarken neyi deneyimliyor. Gittiği yollarda neler var. Bu kitabı mısırın ölüler kitabı ile karıştırmayın.

 

Etiketler: Aklınızı başınızdan alacak 5 kitap tavsiyesi, kitap tavsiyesi,

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ