Medcezir.net

Ev Dizaynı

Ev Dizaynı

Ev Dizaynı

oturma-grubu

Ev dizaynı nasıl olmalıdır, iyi bir ev dizayn etmek için ne yapmak gerekir, ev dizaynı, ev mobilya yerleşimi

İyi bir ev dizaynı nasıl olmalıdır, rahatlığımızın mekanı olan evlerimizi en iyi şekilde dizayn etmemiz için ve evlerimizde rahat bir nefes alabilmemiz için bilmemiz gereken bazı dekorasyon ipuçları mevcut…

En önemli ip uçları şöyle:

  • Evinizin ölçülerini kağıda dökün
  • Stil ve renginizi eşinizle birlikte belirleyin.
  • Ayrıntıya girmekten kaçınmayın
  • Uzun yıllar kullanacağınız aksesuarlarınızı dikkatlice seçin
  • Mobilyalarınızın hareket olanaklarınızı engelleyen tarzda kaba ve çok yer kaplayan tarzsa seçilmemesine dikkat edin.

Yaşam alanlarımız olan evlerimizde sizler rahat hissettirecek tarz –stil ve renkleri önceden belirlemek durumundayız. Neticede her gün mobilya alamayız.

modern-ev-dekorasyonu

Eşler birlikte Karar vermeli

Eşler kendi aralarında bu konuda oturup uzun uzun düşünmeli ve plan yapmalıdır. Evlerde canlı olmayan alanları canlandırmak için fikir üretmek gerekir. Örneğin aydınlatma lambaları çoğaltılabilir ve parlak metal tablolarla ışık desteği alınabilir. Aynalar daha büyük seçilebilir.

Moda Her mevsim değişir

Moda sürekli olarak değişen bir olgu olduğu için değişime ayak uydurabilecek ipuçlarını iyi kullanmak gerekir. Örneğin modası yıllarca hep aynı kalan renklerin neler olduğunu tespit etmek ( fuşya-krem-beyaz) bu konuda yardımcı olacaktır, ev için gerekli olan onarımların tespit edilip kısa süre içinde tadilatların yapılması evlerinizden daha fazla verim almanızı için gereklidir.

eviniz için seçeceğiniz mobilyalarınız önceden ölçtüğünüz odalarınıza uyacak şekilde ölçülere sahip olmalıdır. Hareket kabiliyetinizi sınırlayan mobilyalar size hizmet vermekten  çok engel olacaktır.

dekorasyon

 

Mükemmel bir ev

Mükemmel bir ev için her bütçeye uygun fikirler mutlaka vardır, illaki çok büyük paralar harcamaya gerek yoktur. Fakat evini dizayn ederken zevk ve tercihlerinizi eşinizle karşılıklı olarak tasarımdan önce kağıt üzerinde anlaşarak planlayabilirsiniz. Hem sizin hem de eşinizin ve çocuklarınızı rahat edebileceği en iyi dizaynı oluşturmak için ayrıntılara da girmeniz gerekebilir. Yatak odası, oturma odası, salon mutfak çocuk odası nasıl dizayn edilecek tek tek bunları düşünmeniz gerekir.

Etiketler: Ev dizaynı nasıl olmalıdır, iyi bir ev dizayn etmek için ne yapmak gerekir, ev dizaynı, ev mobilya yerleşimi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ