Medcezir.net

Kiralık Ev Dekorasyon Fikirleri

Kiralık Ev Dekorasyon Fikirleri

Kiralık evler için dekorasyon fikirleri nelerdir, ev sahibi olmayan kiracılar için geçici olarak ikamet ettikleri evlerde ne gibi dekorasyon fikirlerini hayata geçirebilirler gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

1-1-Kiralık Ev Dekorasyon Fikirleri--1

Ev dekorasyon işinde ev sahipleri avantajlı iken kiracılar için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Bazı ev sahipleri evin duvarına çakılan bir çivinin bile hesabını sorabilir. O nedenle kiracı iseniz o kadar kolay dekorasyon yapamayabilirsiniz. Ama kendinize depolama bölümleri oluşturursanız mahsuru olmaz sanıyoruz. Kiraya çıktığınız evlerde kağıt üzerinde bir plan yaparak taşınacağınız evlerde kalıcı olmadığınız için toplu halde bulunması gerekli eşyalarınızı depolamak amacıyla depo alanları oluşturmak hem derli toplu bir görünüm sağlar hem de yeniden taşındığınızda eşya kayıpları önlenmiş olur. Depo alanlar dolaplardan oluşur ve mutlaka kullanışlı içi ferah dolaplardan kullanmak gerekir.

Taşındığınız yeni evde mutfağı gözden geçirin. Komple dolapları değiştiremeyeceğiniz için dolapları süslemek, dolap kulplarını kafanıza öre değiştirmek ev sahibi için sorun yaratmayacaktır. Duvarlara kolay asılabilen ve alınabilen tablolar ve aynalar kullanın. Aydınlatma için komple aydınlatma sistemini değiştirebilirsiniz. Penceresi olmayan odalara daha fazla ışık, hayat verecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ