Medcezir.net

Yazarak Para Kazanmak

Yazarak Para Kazanmak

Yazarak Para Kazanmak

Yazarak para kazanmak, makale yazarak para kazanmak, yazıtör olmak, makale yazarı, makale nasıl yazılır, hızlı makale yazmak, internetten para kazanmak, kolay para kazanmak, yazarak çalışmak, kolay para kazanma yöntemleri hakkında bilgi vereceğimiz bu makalemizde sizlere evden para kazanma için seçebileceğiniz en kolay yol olan internetten para kazanma hakkında bilgi vereceğiz ve makale yazma sanatı e-kitabını tanıtacağız.

Yazarak para kazanmak hiç bu kadar kolay anlatılmamıştı. Nasıl kolay yoldan günde 2 saatinizi vererek internette güzel ek gelirler elde edeceğinizin kısa yollarını anlatan Makale yazma sanatı adlı e-kitap; 4 yıldır makale yazarak para kazanan bir yazar tarafından para kazanmanın en kısa yolları anlatılarak özenle yazıldı.

Kimler makale yazarak para kazanma konusunda başarılı olabilir

  • Öğrenciler yazarak para kazanabilir
  • Üniversite bitirenler makale yazarak para kazanabilir
  • Ev hanımları makale yazarak para kazanabilir.
  • Emekliler makale yazarak kolay para kazanabilir.
  • İşsizler para kazanmak için en kısa yol olan makale yazarak para kazanma işini çok kolayca gerçekleştirebilirler.

İşsizlik En Zor İştir

makale-yazma-sanatı-kitabı

İşsizlikten daha zor bir iş yoktur. Kişi kolayca bunalıma sürüklenebilir. İşsiz insan varlıklar içinde yoksun kalan insandır. Eli kolu bağlıdır. Kendini hiçbir işe yaramaz biri olarak görür.  Kişinin kolayca hayattan soğuması, depresyona girmesi hatta çaresiz kalınca intihar etmesi bile mümkündür. Bu olumsuzlukların çaresizliklerin mahkumu olmak zorunda olmadığınızı söylemek isteriz. Her insan özel bir yetenekle dünyaya gelir. Bazıları bunu keşfeder ve kullanır, hayata anlam katar, bazıları ile bunu fark edemeden ölüp gider. İşsizlikten bunaldıysanız, biraz gazete-dergi okuyorsanız ve cümle kurmayı biliyorsanız makale yazarlığı işi ile aylık 2000 lira gelir elde etmeniz kısa zamanda mümkün olacaktır. Makale Yazma Sanatı adlı küçük e-kitapta bunun nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Makale Yazarlığı Nasıl Avantajlar Sunar

Makale yazarlığı sizlere oturduğunuz yerden kimseye minnet duymadan kolayca para kazanma imkanı sunar. Serbest çalışırsınız ve kimseye eyvallahınız olmaz. İstediğiniz saatte uyur, istediğiniz saatte uyanırsınız. Kendi işinizin patronu olursunuz. Mesai derdiniz yoktur. Maaşınızı başkaları değil siz belirlersiniz. Kimsenin ağız kokusunu çekmek zorunda değilsinizdir. İstediğiniz günlerde çalışmak ve çalışmamak sizin elinizdedir. Tatilinizi siz belirlersiniz.

Nasıl Makale Yazabilirim

İnternette on binlerce internet sitesi sizlere bilgi vermeyi amaçlar. Bunu para kazanmak için yaparlar. Onlar hit çekerek ziyaretçi sayılarını arttırır. Sonra da reklam gelirleri artar. Bir sitenin para kazanması için her gün düzenli  seo uyumlu makale girişi yapması, güncel olması gerekir. ON binlerce hatta yüz binlerce internet sitesi Google arama motorunun gözüne girebilmek için hemen her gün düzenli içerikler girmek zorunda. İçerik girmeyen ve kendini güncellemeyen siteler SEO alanında sıralamadan düşerler. Hit alamazlar. Böylece tek kuruş para kazanamazlar. O nedenle site sahipleri özgün makalelere çok ihtiyaç duyar. Bunu sağlayanlar makale yazarlarıdır. Sizlere SEO uyumlu, bilgi verici makale yazmanın kısa yolları makale yazma sanatı e-kitabında anlatılıyor.

 

 

Makale yazma sanatı e-kitabında ustaca seo uyumlu makale yazma teknikleri basitçe anlatılır. Kitapta kimler makale yazabilir, hangi konularda makale yazılabilir, makalenin siteler için önemi nedir, anahtar kelime düzeni nasıl olmalıdır, hızlı makale yazmanın püf noktaları ve hızlı makale yazabilmeniz için kullanacağınız bazı kolay yollar anlatılır. Anahtar kelime nasıl tespit edilir, bir makale nasıl SEO uyumlu yazılır ve makaleyi ustaca yazmak için başvurulacak yollar ve kaynaklar anlatılıyor.

Makale Yazma Sanatı kitabından alıntı;

“İnternetten para kazanmak tahmin edemeyeceğiniz kadar kolay ve zor bir şeydir. Şaşırmayın. Kolay ve zoru siz seçersiniz. Kolay olması da size bağlı olduğu gibi zor olması da size bağlıdır. İnternette marketing işinden tutun da site yapıp satmaya, ya da özgün videolar çekerek Youtube kanalına gönderip hit alarak para kazanma yöntemlerine kadar sınırı olmayan para kazanma yöntemleri var. Programlama dillerini bilen programcılar, grafik tasarımcılar, video animasyoncular, anket doldurup para kazananlar, bir ürünü pazarlayanlar, köşe yazarlığı yapanlar milyonlarca yasal ve yasal olmayan para kazanma yöntemleri internette mevcut. Bizler iyi kalpli insanlar olarak yasal ve helal yollardan biri olan makale yazarlığı işini seçtik. Bizler emekçiyiz. Yolumuz uzun ve kazançlı bir yoldur. İnternette okunan binlerce sayfanın içeriklerini bizler hazırlarız. İnsanları bizler etkileriz. Bir yazınız yıllar sonra bile okunuyorsa; bunun sizi mutlu etmesi gerekir. Beni mutlu ediyor. Hem de 4 yıldır.”

Bir İnsan Günde Kaç Makale Yazabilir

Kitapta anlatılan yöntemlerle 10 dakikada bir makale yazabilecek hale geleceksiniz. Günde 20-30 makale yazabilmek demek her gün 60 lira para kazanmak demektir. Bu da ayda 1800 lira ek gelir demektir.

Makaleleri Kime Satacağım

Siz yeter ki makale yazın. Makalelerinizi kimlere ve nasıl satacağınız konusunda kitapta en kolay ve güncel yollar anlatılmıştır.

Paramı Nasıl Alacağım

Makaleleriniz yazdığınızda bunları belirtilen kişilere veya kanallara sattığınız an paranız sizlere havale EFT ya da PAYPAL yoluyla ödenir. PAYPAL hesabınızdan banka hesabınıza para transferi için ihtiyacınız olan tek şey; bir bankaya giderek hesap açmak ve bu hesabı PAYPAL hesabına tanıtmaktır. E kitapta bunun nasıl yapılacağı da anlatılmıştır.

Makale Yazma Sanatı e-kitabının Ücreti Nedir?

Kitabı herkes alıp okusun diye sadece 3 lira olarak ücretlendirilmiştir. Paypal ya da EFT ödemesi yaparak anında belirttiğiniz  mail adresine postalanacaktır. Kitabı talep etmek için semanur2172@gmail.com adresine mail yazmanız yeterlidir.

 

Etiketler: Yazarak para kazanmak, makale yazarak para kazanmak, yazıtör olmak, makale yazarı, makale nasıl yazılır, hızlı makale yazmak, internetten para kazanmak, kolay para kazanmak, yazarak çalışmak, kolay para kazanma yöntemleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ