Medcezir.net

Yüzünüzdeki Kırışıklıkları Gidermek

Yüzünüzdeki Kırışıklıkları Gidermek

Yüzünüzdeki Kırışıklıkları Gidermek

Bütün kadınlar güzeldir, yüzlerinde kırışıklık olsa dahi güzelliklerinden çok fazla bir şey kaybetmezler fakat yine de kusursuz bir cilde sahip olmak her kadının hayalidir. Pekiyi iyi ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için ve kırışıklıkları gidermek için ne yapmamız gerekiyor?

Kırışıklıkları Gidermenin yolu

Öncelikle kış aylarına girdiğimiz bu dönemde havanın soğuk olması nedeniyle yüzümüzün soğuk havaya karşı direnci daha zayıf oluyor. Bunu önlemek için nemlendiricilerden faydalanmamız yararlı olacaktır. Kırışıklıkları gidermenin en iyi yolu yüzümüze haftalık bakım maskelerini uygulamaktır. Maskeler cildimizi besleyecek ve ihtiyaç duydukları vitamin mineralleri proteinleri dışardan almasına vesile olacaktır. Bu nedenle maskeleri ihmal etmeyin.

medcezir.net-kırışıklıklar-için-maske

Üçüncü olarak yüz egzersizleri yapmak daha faydalı olabilir. Yüzümüze masaj yapmak kırışıklıkları engellemenin yollarından biridir. Gülmek kadınlara çok yakışıyor. Bu nedenle her fırsatta gülmeye gayret edelim. Bu da kırışıklıkları önlemenin bir diğer yoludur. Beslenmenize dikkat ederek kırışıklıkların oluşmasını engellemek mümkün…

Sağlıklı beslenmeyi ihmal etmememiz gerekir. Bunun yanında günlük egzersizler yürüyüşler spor yapmakta faydalıdır. Yüzünüzü mümkün mertebe soğuk suyla direkt temas ettirmeyin Bu da önemli bir noktadır.

Doğal maske

Yüz kırışıklıklarını önlemek için Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu gözaltı kırışıklıklarını gidermek için avokado ve nar çiçeği yağını öneriyor… Siz de deneyin ve sonuçları paylaşın…

Etiketler: doğal maske, Yüzünüzdeki Kırışıklıkları Gidermek,

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ