Medcezir.net

Bebek Odası Nasıl Donatılır

Bebek Odası Nasıl Donatılır

Bebek Odası Nasıl Donatılır

Bebek odası çok özel bir ihtimam bakım seçim istiyor. Diğer odaların dizaynına benzemez asla benzemeyecek kadar özgün şirin sıra dışı renkli ve canlı, sıcak olmalıdır bebek odaları. Bebeğin güvenliği düşünülmeli ve onun yeni öğrenmeye başladığı dünyayı daha renkli göstermek ve renkleri ve çizgileri vurgulamak gerekiyor.

2016 Bebek odası dekorasyonu bir sanattır.

Bebeğinizin cinsiyeti erkekse mavi tonlara yüklenin, kız ise pembe tonlara asılın. Simetrik geometrik parlak desenleri de işin içine katacaksınız. Bebek odası dekorasyonunda biraz Country tarzından esinlenerek parkeler toprak rengi olarak seçilebilir. Bu rahatlık toprak anayı çağrıştıracaktır. Duvarlar mutlaka desenli olacak ama açık renk aydınlık fon üzerine ağaç ve dallarda papağanlar yerleştirin. Beyaz dolaplar ve ebeveynlerin de oturması için 2 kişilik bir koltuk düşünebilirsiniz.

8-Bebek Odası Nasıl Donatılır

Karyolayı genişçe tutun ve yan taraflara oda ile uyumlu renk yastıklar serpiştirin. Perdeler de illa ki çizgi film kahramanları ile donatılmalı. Hatta odaya böyle tablolar da yerleştirebilirsiniz. Kapı girişine şu se çıkaran çubuklarla örülü perdelerden yerleştirin. Odaya mutlaka kamera ve bebeğin sesini işitebileceğiniz bir ses düzeneği de kurmayı ihmal etmeyin.

Etiketler: Bebek Odası Nasıl Donatılır, bebek odası,2016  Bebek odası dekorasyonu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. perdekor dedi ki:

    Bebek odası perdesi

    Bebek odaları için toz ve leke tutmayan kumaştan stor perde kullanabiliriz..Bu sayede perdenin temizliği silinerek veya yıkanarak kolaylıkla yapılabilir.Bebek odalarında bebeğin gün ışığından etkilenmemesi için karartma kumaştan yapılmış stor perde veya pileli kumaş perdelerde kullanabiliriz.Birbirinden farklı renk seçenekleri kullanarak odamızı güzelleştirebiliriz.

BİR YORUM YAZ