Medcezir.net

Ordu’dan Büyük Hizmet

Ordu’dan Büyük Hizmet

Ordu Büyükşehir Belediyesi çok büyük bir hizmeti sunmaya başladı. Hizmetin adı ücretsiz internet hizmeti…

3-Ordu’dan Büyük Hizmet

Dünyanın en çok kullanılan  platformu olan internet , milyarlarca bilgi dokumanı, ders kaynakları, e-kitaplar, eğlence araçları, düşünce platformları bloglar her güm milyarlarca ziyaretçi ile hız kesmeden ilerlerken gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde bedava internet kavramı ile daha çok insanın bu bedava imkanlardan faydalanması düşünülüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi de böylesine büyük bir hizmet sunuyor.

Ülkede en büyük ücretsiz internet ağını hizmete sunduklarını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz böylece kota ve kesinti sorunu olmadan sınırsızca ve özgürce kablosuz internetten herkesin faydalanmasını sağlıyor.

Daha bir ay bile dolmadan 600 bin kişi bedava interneti kullanmaya başladı bile. Umuyoruz tüm şehirlerimize örnek olur da tüm şehirlerde her noktada bedava internet ihtiyacı giderilmiş olur. Böylece internette büyük işler başarabilecek beyinlere de bir fırsat tanınmış olacaktır. HaberTürk’ün haberine göre bedava internet konusunda Ordu ilimiz bir öncü olmanın gururunu yaşıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ