Medcezir.net

Yatak Odası Nasıl Donatılır

Yatak Odası Nasıl Donatılır

Yatak Odası Nasıl Donatılır

Yatak Odası dekorasyonu nasıldır, Yatak Odası Nasıl Donatılır gibi sorulara cevap vereceğiz bu yazımızda. Yatak odaları evlerimizin en çok rahat ettiğimiz mekanları olduğuna göre bu rahatlığı baz alarak rahatlığı sağlayacak tüm kombinasyonları düşünmeliyiz.

Bunun için kendinize bir tema tasarlamak fena olmaz, bunun için başvuracağınız kaynak hayal gücünüz olmalı. Hayal gücünüz yeteri kadar geniş değilse ilham almak için size önereceğimiz fikirlerimizden esinlenebilirsiniz. Şöyle düşünün, sabah uyandınız, dünyaya gözlerinizi yeniden açtınız. Nasıl bir tema hoşunuza giderdi? Hangi renklerin hakim olduğu bir tema sizi daha çok rahatlatırdı?

9-Yatak Odası Nasıl Donatılır-3

Yatak Odası Dekorasyonunda Feng Shui Akımı

Renk ve desen olayını hallettiyseniz geriye bir ip ucu daha kalıyor. Yatak odalarının mutlaka sade olması gerektiği… Yatak odanızda Feng Shui sanatı ya da akımı uzak doğunun emin bilgeliğinin bir ürünü olduğu için fikirlerine saygı duymak lazım diye düşünüyoruz. Bu akım bize yatak odalarının sade olması gerektiği, elektronik cihazlardan arındırılması gerektiğini söylüyor. Sebep ise titreşimler frekanslar ve metafiziksel derinlikte anlamakta güçlük çektiğimiz nedenler… Üzümü yiyelim bağını sormayalım.

Demek ki özetleyecek olursak;

  • Sade
  • Fazla parlak olmayan bir aydınlatma sistemi
  • Elektronik cihazlardan arındırılmış
  • Gereksiz eşya kalabalığından arındırılmış

Bir yatak odası tasarlamak gerekli. Renk ve desen uyumu size kalmış.

Etiketler: Yatak Odası Nasıl Donatılır, Feng Shui,

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ