Medcezir.net

Dekorasyon Püfleri

Dekorasyon Püfleri

Dekorasyon Püfleri

En çok rahat ettiğimiz yaşam alanlarımız olan evlerimizde ev dekorasyonu çok önemli bir konudur. Çünkü Bizler çalışma hayatının koşuşturmasından kurtularak evlerimize sığınıyoruz, tüm rahatımızı evlerimizden alıyoruz. Evlerimizde dinleniyoruz, evlerimizde uyuyoruz evlerimizde yemek yiyoruz. Durum böyle olunca ev dekorasyon konusu, evlerimizin daha konforlu olması açısından önemli bir konu olarak öne çıkıyor.

Duvarlarınızı ve evlerimizi dekore ederken mutlaka bir kağıt üzerinde plan yapmamız gerekiyor.

Duvarların boyaları ne renk olacak, mobilya ve koltuk takımları ne renk olacak, duvar kağıdı kullanılacak mı, yerleşim planı nasıl olacak, Ne tip Aynalar kullanılacak, evin ışıklandırma sistemi nasıl yapılacak, bütün Bu soruların cevapları işe başlamadan önce kağıt üzerinde bütçeyi de hesaba katarak düşünülmeli ve tasarlanmalı.

18-Dekorasyon Püfleri

Harekete geçmeden önce mutlaka Bu soruların cevaplarını ortak bir paydada buluşturmak önemli… Duvarınızın ne renk olacağına karar verdikten sonra seçeceğiniz Mobilyalar, koltuk takımları duvar boyası ile birebir uyumlu olmalı halılarınız da aynı şekilde duvar boyasıyla uyumlu olmalı.

Evinizde güneş görmeyen küçük odalar varsa bu odalar için geniş aynaları kullanabilirsiniz ve hatta bu aynaları hem Işık yansıtmaları açısından kullanabilirsiniz hem de büyükçe bir aynanın önüne perde çekerek bir pencere görünümü de verebilirsiniz. Küçük odalarınızda aydınlatmada kullanacağınız lambaların geniş wattlı olması önemli. Mobilyalarınızı yerleştirirken görüş açılarınızı kapatmayacak şekilde rahatça hareket edebilmenizi sağlayacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Aksi halde mobilyalar can sıkıcı olacaktır. Evi dekore ederken ilk düşüneceğiniz şey rahatlığınıza en iyi hizmet eden planı oluşturmaktır.

 Etiketler: ev dekorasyonu, Dekorasyon Püfleri,dekorasyon

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ