Medcezir.net

Kitap Tavsiyesi-Halil Cibran

Kitap Tavsiyesi-Halil Cibran

Kitap Tavsiyesi-Halil Cibran

2016 kitap tavsiyesi kategorimizde bu hafta Halil Cibran Ermiş kitabı var.Bu kitap ödül almış bir kitap ve dünya çapında Halil Cibran’ın mistik alemde ulaştığı zirvenin doruk noktasındaki tüm bilgeliğini idrak etmemiz için bir iyi bir kaynak teşkil ediyor.

Halil Cibran’ın Ermiş kitabında;

Bir ermişin hikayesi anlatılıyor. Onu çok seven halkını terk etmek üzere iken onu uğurlamaya gelen insanlara giderayak bilgelik dağıtan sorulara cevapları vardır. Cevapları başka bir alemden bilgeliğin sınırsız kaynağından fışkırmaktadır.

12-Kitap Tavsiyesi-Halil Cibran

Kitapta hayatın tüm sorunları bireysel ve toplumsal sorunlarına getirilen çözümler bilgenin gözüyle ve zekasıyla getirilmektedir.

Çok genç yaşta kaleme aldığı bu kitaptaki bilgece sözler, Halil Cibran’ın saygıyı hak eden bilgeliğinden, derinliği şaşırtıcı bir boyutta olan edebi felsefi ve mistik kültürünün yansımalarından geliyor.

Ayaklarınızın yerden kesilmesini istiyorsanız ve mistik alemlerde gezinmek istiyorsanız bu kitap sizin için sağlam bir binek olabilir. Ya da bilinmeze açılan güvenli bir sandal.

Halil Cibran, mutlaka okunması gereken bir insandır. Ermiş kitabını okuyarak ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Etiketler: ermiş, Halil cibran,2016 kitap tavsiyesi

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ