Medcezir.net

Ultron X1 Telefonu Çekiç Gibi

Ultron X1 Telefonu Çekiç Gibi

Ultron X1 Telefonu Çekiç Gibi

Ultron X1 Telefonu bu güne kadar üretilmiş en sağlam telefonlardan biri. Ekranı kırılmıyor. Ekranı ile çivi çakabiliyorsunuz. Donanımhaber.com ekibi Ultron X1 telefonun sağlamlık testini yaptılar. Bir telefonla 3 adet ceviz kırdılar. Diğer arkadaş da telefon ekranı ile tahtaya 3 adet çivi çaktı. Sağlam telefon ya da dünyanın en sağlam telefonu bu olsa gerek. Diğer donanımları hakkında bir şey diyemeyiz ama ekranı ile çivi çakmak onun ekranının çok sağlam olduğuna inanmamıza yeter de artar bile.

18-Ultron X1 Telefonu Çekiç Gibi

Akıl almaz bir sağlamlık

Ekran ile çivi çakabiliyorsanız sağlamlık testinden geçmiş demektir. Ultron firması 600 liradan düşük fiyatıyla, 4 çekirdekli bir işlemciye sahip. Snapdragon işlemci yongası , 2 GB ram 13 mp arka kamera, nabız ölçer aleti, ekrana dokununca ekranın açılması, çerçeveyi yere sertçe vurabilmek de mümkün.2200 mAh bataryası da mevcut. Android 4.4 işletim sistemi telefonun en zayıf noktası. Güncelleme de almayacak.

Malzeme kalitesi oldukça iyi olan telefon son derece şık tasarlanmış. 10 gram ağırlığındaki bu telefonun en önemli özelliği güven sorunu yaratmaması…


Etiketler: Ultron X1,sağlam telefon, dünyanın en sağlam telefonu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ