Medcezir.net

Kişisel Gelişimde Becerikli Moda Geçmek

Kişisel Gelişimde Becerikli Moda Geçmek

Kişisel Gelişimde Becerikli Moda Geçmek

Hayatta başarılı olmak, başarılı olmak için başarıyı modellemek gerekiyor. Başarılı olmak için denenen yollar, başarıya değil başarısızlığa götürüyorsa yöntemlerin işe yaramadığı söylenebilir. Ya da yöntemlerin yeterince doğru uygulanmadığı da söylenebilir.

Becerikli moda geçmek nedir

Yaşamınızda çok iyi olarak yaptığınız bir işi düşünün. O işi başarırken kendinizi nasıl hissediyordunuz? Tam olarak başarı modundaydınız ve o işi neredeyse sizin kadar başarılı kimse yapamaz diye düşünüyordunuz. Moral gücünüz dört dörtlüktü. Yanlış giden hiçbir şey yoktu.Bu yöntem NLP uygulayıcılarından Antony Robbins tarafından kullanılan bir telkin yöntemidir. Kişiyi en iyi şekilde motive etmenin yoludur. Kişi o becerikli moda girerek yapacağı ile girişirse başarı oranı artıyor. Bir çok denemede başarılı sonuçlar alınabiliyor.

19-Kişisel Gelişimde Becerikli Moda Geçmek

Siz de bir işe girişmeden önce becerikli mod takınarak yani en becerikli olduğunuz ruh halini takınarak işe girişirseniz başarı elde etme şansınız artabilir. Kaybedecek bir şeyiniz yok. Kendiniz bizzat bu yöntemi deneyin ve başarılı olup olmadığınızı belirtin.

Etiketler: Kişisel Gelişimde Becerikli Moda Geçmek, Becerikli moda geçmek nedir, Antony Robbins

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ