Medcezir.net

Ford Arabada Dokunmatik Rahatlığı

Ford Arabada Dokunmatik Rahatlığı

Ford Arabada Dokunmatik Rahatlığı

Araba denince on yıllardır Ford markası daima güvenilir sağlam ve klas olma çizgisini sürdürdü. Adı hiçbir sansasyona konu olmadı. Teknoloji ile bütünleşen Ford yeni model 2017 Ford araba modellerinde dokunmatik ekranlara daha çok yer veriyor. Teknoloji ile entegrasyonun hızlı bir şekilde yapılması tüm firmaların da teknolojiye ayak uydurması bir lüks olmaktan çıkarak bir zorunluluk haline geldi. Ford firması da bu zorunluluğun farkında ve en yeni teknolojileri kendi yeni araçları üzerinde deniyor.

Yazılımlar Ford’a özel.

24-Ford Arabada Dokunmatik Rahatlığı

Hem iOs Hem de Android platformlarda çalışan yazılımlarla arabaların akıllanması gündemde. Ford bu konuda büyük bir adım atmış görünüyor.

Bütün amaç sürücülere daha çok ve daha çok konfor sunmak… Bu alanda hizmette sınır yok. Teknoloji bu kadar gelişmişken teknolojiyi Otomotiv sektörüne entegre etmek, mekanik ile elektroniği bir araya getirme sanatını icra etmek bir lüks olmaktan çıkıyor ve bir zorunluluk haline geliyor.

Sync 3 sistemi yeni nesil arabalarda kullanılmaya başlandığı için Ford firması da kendi arabalarında Apple Car ve Android Auto’nun uzlaşmış bütünleşik sistemini önümüzdeki yıl kullanıcıların hizmetine kendi araçlarında sunmaya başlayacak.

 

Etiketler: appel car, android auto,sync 3, 2017 Ford araba

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ