Medcezir.net

İşlemci Performansı

İşlemci Performansı

İşlemci Performansı

Bilgisayarınızda bütün yaptığınız işlemleri yöneten işlemcinizin performansında ölçmek için ihtiyacınız olan tek program, yıllardır Başarılı bir şekilde verileri hatası sunan CPU-Z programı…Bu program hiç bir bilgisi olmayan insanları dahi kendi işlemcileri konusunda detaylı bilgilendiriyor. Programı kurmak yeterli. CPU-Z programı ile ileri ayarlamalar yapmak fan hızını kontrol etmek de mümkün.

CPU-Z Programı

CPU-Z Programını bilgisayarınıza indirerek işlemciniz hakkında bütün bilgilere sahip olabilirsiniz. İşlemcinin modeli çekirdek isimlerini, nanometre teknolojisini, voltajı, çekirdek hızını ekrandan kolayca görebileceğiniz bir program olan cpu-Z programı ile işlemciniz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi anlık olarak görebileceksiniz.

26-İşlemci Performansı

işlemci performansını ölçmek

Bu programla, herhangi bir uygulamayı çalıştırırken işlemcinizin ne kadar zorlandığını da görebilecek ve gerekirse bu uygulamadan feragat edebileceksiniz.

Daha uzun ömürlü bir işlemci ve daha iyi bir performans elde etmek için her bilgisayarda mutlaka olması gereken programlardan biri olan CPU-Z programını indirerek bilgisayarınıza kurmanız yeterli. Standart kurulumu programın kendi yönergelerinden takip ederek kolayca kurabilirsiniz.

Etiketler: CPU-Z Programı, işlemci performansını ölçmek, İşlemci Performansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ