Medcezir.net

Bisiklet Sürücüleri için Gözlük Garmin firmasından

Bisiklet Sürücüleri için Gözlük Garmin firmasından

Bisiklet Sürücüleri için Gözlük Garmin firmasından

Google Glass’a benzer bir gözlük tasarlayan Garmin firması bisiklet sürücüleri için kolaylık sağlamayı planlıyor. Dünyanın en iyi navigasyon ürünlerinin pazarını elinde tutan Garmin firması bisiklet severler için yeni bir Google Glass benzeri gözlük üretti.

Bisiklet sürücüleri bu gözlükle gözlerinin önüne gelen ekranda gelen mesajları-bildirimleri görebilecek. Üstelik bu bilgiler arasında geçişleri de sağlamak menü değiştirmek mümkün olabilecek. Hem de bisiklet sürerken. Şeffaf cam faal olmadığında sanki yokmuş gibi kendini gizleyebilecek bir şeffaflıkta tasarlandı.

25-Bisiklet Sürücüleri için Gözlük Garmin firmasından

8 saat dayanabilen gözlük yeniden şarj edilmek zorunda.Garmin adıyla piyasaya sürülen gözlük 1200 lira civarında alıcı bulacak.

Teknoloji para işi. Tüm Ar-Ge çalışmalarına harcanan milyonlarca dolar para ve deneme yanılma süreci içince yüzlerce mühendis teknisyenin katılımı ile gerçekleşen hummalı çalışmaların ürünleri ucuza gidemez tabi. Tüm elektronik yeni nesil ürünler piyasalara sunulmadan önce sıkı bir araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra en yeni form yakalanıncaya dek çalışmalar uzun bir süreçte sürdürülüyor ve ürünler halka sunuluyor. Bu da maliyetli oluyor.

Etiketler: Garmin Varia Vision,bisiklet sürücülerine gözlük,navigasyon

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ