Medcezir.net

Pozitif Enerjiyi Artırmak İçin Bitkileri Deneyin

Pozitif Enerjiyi Artırmak İçin Bitkileri Deneyin

Pozitif Enerjiyi Artırmak İçin Bitkileri Deneyin

 

Bitkiler insanlar üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve farklı çiçekler çeşitli şekillerde etkisini gösterirler. Feng Shui ilkelerine ve konseptlerine göre, kokulu sardunyalar, açelya ve begonya gibi bitkiler kişisel başarıya katkıda bulunabilir ve kişinin benlik saygısını artırabilir. Feng Shui için olmasa bile, bu görkemli çiçeğin sadece görülebilmesi, birilerini daha iyi hissetmesini sağlayabilir ve bu nedenle herhangi bir kimseyi kişinin kişisel yetenek ve güçlerine karşı olumlu duygular ve güven ile doldurabilir. Kokulu sardunyanın kişinin ruhunu sakinleştirici ve mizah duygusunu arttırıcı etkisi vardır.

 

Azalea ve Begonya

Azalea, söz vermekten ve sorumluluktan korkanlar için iyidir. Bu çiçeğin kişinin kendine olan güvenini artırarak daha iyi hissettirdiği bilinir.  Begonya iletişim ve etkileşimi etkileyebilir.

Afrika menekşesi

Bu bitki maddi refaha katkıda bulunabilir ve iç gücünüzü artırabilir. İçsel bütünlüğü ile tutarsız bağımlı kişileri bağımsız olanlara çevirebilir. Beyaz morlar kişinin ruhunu yatıştırıp yoğun duyguları yatıştırırken mavi menekşeler bir başkasının kendi yaratıcılığını keşfetmesine yardımcı olabilir bize anlayış ve manevi huzur sunar.

 

 

Eğrelti otu

Eğrelti otu ve sarmaşık barışçıl, uyumlu ve pozitif ilişkileri sürdürmemize yardımcı olabilir. Örümcek ağacı hakkında bir batıl inanç var ki o da şudur;  bu bitki bize aşırı tepki verebilir ve kıskanç hissettirebilir! Öfke ve kızgınlık gibi olumsuz duygulardan kurtulmamıza yardımcı olabilir.

 

Aloe vera

 

Aloe Vera ve küçük yapraklı agave, aile üyelerinin ilişkilerinin kalitesini korumaya ve gerginliği ve stresini hafifletmeye yardımcı olabilir. Çin gülü ve calla, aşk ilişkileri ve yaratıcı faaliyetlerde biraz yardımcı olabilir. Çinli gülü eğlenceli enerjiyi yaratıcı enerjiye dönüştürebilir ve aile üyeleri arasındaki agresif duyguları etkisizleştirebilir.

 

Krizantem Çiçeği

 

Krizantem aile içi kavgaları bitirir ve öfkeli tartışmaları yatıştırmaya yardımcı olabilir. Krizantemin duyu ve duyarlılık arasında denge sağlamayan insanlar için son derece yararlı olduğu düşünülmektedir. Böyle bir bitki, şüpheleri ve egosentrizi uzaklaştırabilir.

 

Kaktüs

 

Kaktüs öfkeyi etkisiz hale getirebilir, ancak ne yapacağı önceden öngörülemeyen insanlar için de gereklidir. Ayrıca kızgın insanları yatıştırıp onları intikam planlarından alıkoymalarını önleyebilirler. Feng Shui kaktüsleri ve bitki saksıları insanlara mantıklı düşünmeyi aşılar iyi kararlar vermesine yardımcı olur.

 

 

Feng Shui, Kaktüs, Krizantem Çiçeği, Aloe vera, Eğrelti otu,

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ