Medcezir.net

Hakkımızda

Medcezir.NET 2013’ün ilk günlerinden itibaren yayın hayatına başladı. Blog tarzı bir görünüme sahip olması ve gündelik konulara yer vermesiyle kısa sürede belirli bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Dekorasyon, Teknoloji, Eğitim, Sağlık, Edebiyat, Yaşam, ve Gündem’deki konuları ele alarak yorumlayan yazarların vazgeçilmez blog’u oldu.

Yazar kadromuzu genişletmek ve web sitemizi siz değerli kullanıcılar için her zaman güncel tutmak için, yazar başvurularına olumlu bakıyoruz. Sizler de günlük hayata dair paylaşmak istediklerinizi, haberlerinizi, şiirlerinizi veya denemelerinizi bizlerle paylaşarak yayınlayabilirsiniz. Bunun için Yazı Gönder Sayfamızdan formu doldurup, bizlere ulaşabilirsiniz. Yine aynı sayfadan kriterlerimizi inceleyebilirsiniz.

Web sitemiz’de Türk toplumunun örf-adet ve geleneklerine aykırılık teşkil edecek hiç bir yazı, resim ya da video bulunmamaktadır. Yazılar tamamen özgün ve Türk dil kurallarına uygun bir şekilde yazılmakta olup, imla kurallarına özen gösterilmektedir.

Medcezir hiç bir kar amacı gütmeyen, tamamen gönüllülerden oluşan bir web günlüğüdür. Yazarlar, paylaştıkları yazılardan sorumludur. Türk Ceza Kanunu hükümlerine aykırılık teşkil eden bir durum söz konusu olursa, İletişim Sayfasından ihlal linkini ve gerekçesini bildirmeniz durumunda en geç 10 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.