Medcezir.net

Yazı Gönder

Yazılarınız, makaleleriniz veya denemeleriniz bir köşede kalsın istemiyorsanız, okunmasını istediğiniz veya paylaşmak istediğiniz yazılarınız varsa gönderin yayınlayalım. Aşağıdaki mail’i  kullanarak ya da üye olarak yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı gönderebilirsiniz.

Göndereceğiniz yazılar editörler tarafından incelenerek, uygun görüldüğü taktirde, ilgili kategorilerde yayınlanır. Yazım ve imla kurallarına aykırı olan, hakaret veya kötü söz içeren aşağılayıcı yazılar yayımlanmaz.

Yazı Gönderirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

* Her konuda yazı ve şiir gönderebilirsiniz. ( 18+ içerikli yazılar hariç )

* Tamamen ücretsiz ve gönüllülük söz konusudur.

* Yazılarınız, kaynak gösterilerek sosyal mecralarda paylaşılabilir.

* Gönderilen her yazı yayınlanacak diye bir kaide olmamakla birlikte, özenle yazılmış, alıntı olmayan makalelerinizi sizin adınıza yayınlamaktayız.

* İsim ve Soy adı belirtmek istemeyen kimseler takma ad kullanabilirler.

* Yazıların içeriğinden yazarları sorumludur. Yazarlar telif hakkı gibi kanunda belirtilen kurallara uymakla yükümlüdür.

Lütfen Dikkat : Daha önce herhangi bir sitede yayımlanmış yazılarınız onaylanmayacaktır. Lütfen kendinize ait olan, kendi duygu düşüncelerinizi ifade eden yazılarınızı gönderin. 200 kelimeden az olan yazılar dikkate alınmaz, aksi halde onaylanmayacaktır.

 

Kaydolmak ve Yazı yazmaya başlamak için TIKLAYIN

 

 

Dilerseniz aşağıdaki mail adresine  yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı gönderebilirsiniz.

 

 

iletisim@medcezir.net